Roczna Szkoła Synostwa #2 – dla absolwentów

Kochani,

Cieszymy się ogromnie, że możemy Wam zaproponować w roku szkolnym 2021/2022 uczestnictwo w drugim roku Szkoły Synostwa!

Spotkania będą odbywać się w tym samym wymiarze czasowym, co pierwszy rok – 10 zjazdów, jedna sobota w miesiącu od września do czerwca.

Spotkania będą odbywać się w Warszawie, na Bacha 2 (sala kościoła Namiot Dawida)

*

Znamy już daty na cały rok:

I Semestr: 11 wrzesnia, 9 października, 6 listopada, 4 grudnia, 8 stycznia

II Semestr: 12 lutego, 12 marca, 9 kwietnia, 7 maja, 4 czerwca

W kursie można uczestniczyć zarówno stacjonarnie jak i online 

*

Koszt szkoły można uregulować jednorazowo za cały rok, semestralnie, albo można opłacać poszczególne zjazdy. Prosimy o rejestrację i uregulowanie należności przelewem najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem modułu Szkoły, za który chcielibyście zapłacić (roku szkolnego, semestru, zjazdu).

  • Koszt: 900 zł za całą Szkołę / 475 zł za jeden semestr / 100 zł za pojedynczy zjazd

Konto Misji Ojcowskiego Serca Boga

  • 64 1140 2004 0000 3802 7714 0914
  • „RSS #2 Imię i Nazwisko” 

*

W drugim roku będziemy kontynuować temat intymności z Ojcem i współpracy z Nim w procesie przemiany serca na podobieństwo Jezusa jako Syna.

Tematy można podzielić na trzy części:

*

Remanent Serca 

  • W tej części będziemy w obecności Ducha Świętego uczyć się przychodzić w prawdzie do Taty jeśli chodzi o stan naszego serca – wiedząc, że możemy! Dopóki nie zdajemy sobie sprawy z tego, co w nas jest, a co może być, nie mamy motywacji, by poddawać serce obróbce Bożej miłości – i zmiana się nie dzieje. A my chcemy, żeby się działo, bo Jezus umarł po to, aby to było dla nas dostępne! Świat tęskni za tym, aby w nas objawiała się natura Syna.
  • W tej części roku będziemy mówić na tematy takie jak Zaspokojenie serca, Zwycięstwo nad lękiem, Wolność od wstydu i potępienia, Pewność tożsamości Syna

*

Odpocznij – Poznaj – Przyjmuj

  • Następnie będziemy otwierali się na objawienie w temacie tego, jak bardzo jesteśmy zależni od Taty jeśli chodzi o przemianę naszego serca. Będziemy tutaj mówić na tematy takie jak na przykład Czekanie, Przyjmowanie, Zależność, Zaufanie.

*

Usilnie się starajcie 

  • Na pierwszym roku mówiliśmy o tym, że niewiele jest fragmentów, które mówią o tym, abyśmy sami się starali. Słowo Boże mówi, żebyśmy usilnie się starali wejść do Jego odpoczynku i byśmy usilnie starali się poznać Pana.
  • W tej części powiemy sobie trochę o tym, co zależy od nas – o tym, co zostało powierzone naszemu szafarstwu i za co my mamy odpowiedzialność. Powiemy o tym jak gospodarowanie czasem czy zarządzanie myślami może współpracować w procesie poznawania Pana i chodzenia w Jego odpocznieniu. Przyjrzymy się znaczeniu naszych wyborów i niezwykłej roli naszej codzienności w kształtowaniu tego, kim jesteśmy i jak odzwierciedlamy serce Ojca na ziemi.

*

Uwieńczenie 

Na koniec namalujemy szeroki obraz chwalebnej wolności synów Bożych i Boże marzenie o kościele Synów.

*

Zapraszamy do zapisywania się na adres biuro@mosb.pl, albo przez maila Magdy, którego wszyscy macie 🙂

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!!!

Jeśli nie możecie uczestniczyć w Dwójce, i tak piszcie i dajcie znać co się u Was dzieje.

Pozdrawiamy Was gorąco!

Magda i Rysiek

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram