664 982 770

biuro@mosb.pl

Historia Miłosnego Listu Ojca

Miłosny List Ojca (Father’s Love Letter) powstał, kiedy pastor Barry Adams przygotowywał się do wygłoszenia kazania na temat miłości Boga Ojca. Zebrał On różne fragmenty z Biblii opisujące przepiękną miłość Boga do nas. Kiedy jednak modlił się o to, jak wykorzystać je w kazaniu, Bóg poprowadził go do tego, aby ułożyć wszystkie te Słowa w odpowiedniej kolejności i przeczytać je ZAMIAST kazania.

To, co tej niedzieli działo się na nabożeństwie przerosło jego najśmielsze oczekiwania. Ludzie byli głęboko dotykani Bożą miłością i przelano wiele łez uzdrowienia, pocieszenia, odnowienia. Widząc szczególne namaszczenie spoczywające na tej kompilacji Bożego Słowa, Barry umieścił wideo z czytanym tekstem Miłosnego Listu Ojca w Internecie. Technologia nie była jeszcze wtedy aż tak zaawansowana jak teraz i dostawca Internetu szybko zgłosił się do Barry’ego ze skargą, że jego strona paraliżuje cały serwer! Tak wielkie było zainteresowanie Listem.

Dziś Miłosny List Ojca jest już przetłumaczony na wiele języków, w tym również język polski. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej oficjalnej wersji wideo, z możliwością włączenia napisów polskich.