664 982 770

biuro@mosb.pl

Modlitwa o uzdrowienie jedności z Bogiem

Modlitwa o uzdrowienie jedności z Bogiem, pochodząca z książki Johna Eldredge’a „Odzyskaj swoje życie”

(W samej książce może być przetłumaczone trochę inaczej, to tłumaczenie jest moje własne, zanim książka została wydana po polsku)

Ojcze, Jezu, Duchu Święty – potrzebuję doświadczyć uzdrowienia mojej jedności z Tobą. Oddaję siebie Tobie, aby być z Tobą jedno we wszystkim. Modlę się o zjednoczenie i modlę się o jedność. Staję cały przed Tobą, aby moje życie było zjednoczone z Twoim. Zapraszam Twoją uzdrawiającą miłość i obecność do tych wydarzeń czy obszarów, które naruszyły naszą jedność.

[Bądź tak konkretny, jak to możliwe: Strata córki. Zdrada małżeńska. Chroniczna choroba. Mobbing w pracy].

Zapraszam Twojego Świętego Ducha do miejsc, w których nasza jedność została poddana atakowi. Przyjdź i uzdrów mnie w tym miejscu. Oczyść te miejsca Twoją krwią, drogi Jezu. Niech Twoja krew obmyje każdą ranę, zmyje wszelkie zło, oczyści mnie z każdej formy traumy we mnie. Wlej w to miejsce swoją miłość. Zapraszam światło Twojej obecności, aby przyniosło w to miejsce uzdrowienie.

Proszę Cię, aby Twoja chwała uzdrowiła naszą jedność. Niech Boża chwała wejdzie w miejsca krzywdy I zniszczenia i odnowi naszą jedność. Modlę się o to, aby być z Tobą jednego serca i jednego umysłu, aby moje życie było w absolutnej jedności z Tobą.

[Zaczekaj chwilę, bez presji, czy Duch Święty nie podpowie Ci jeszcze czegoś konkretnego, o co powinieneś się pomodlić]

Uzdrów naszą jedność, Boże; odnów i odbuduj naszą jedność. Modlę się o głębsze zjednoczenie z Tobą, głębszą i pełniejszą jedność. Odnów naszą jedność, w imieniu Jezusa Chrystusa.