664 982 770

biuro@mosb.pl

Kim jesteśmy ?

Witamy was serdecznie. Nazywamy się Magdalena i Ryszard Sadowscy. Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w różne formy posługi duszpasterskiej i proroczej w ramach Kościoła Bożego w Chrystusie. Mamy również mocne i serdeczne więzi oraz historię owocnej współpracy z różnymi wspólnotami i grupami wierzących w naszym kraju.

Jako liderzy Misji Ojcowskiego Serca Boga prowadzimy na zaproszenie warsztaty i weekendy pt. Doświadczanie Ojcowskiego Serca Boga oraz inne formy spotkań, pozwalających na odnalezienie lub umocnienie naszej tożsamości jako Bożych synów. Jesteśmy również członkami zespołu usługującego modlitwą na corocznych Szkołach Serca Ojca w Mikorzynie, prowadzonych przez Briana Hayesa i Marka Gyde’a z organizacji Fatherheart Ministries.

Naszym pragnieniem jest, aby wszędzie tam gdzie jesteśmy, ludzie doświadczali uzdrawiającej mocy Bożej miłości, porzucali życie w tożsamości sieroty i odnajdowali wolność synów Boga.

Całe stworzenie z tęsknotą oczekuje objawienia się synów Bożych (Rz 8:19). Także i naszą tęsknotą jest, aby Kościół w coraz pełniejszy sposób stanowił wspólnotę ludzi, którzy rzeczywiście żyją jako synowie naszego wszechmocnego Ojca.