664 982 770

biuro@mosb.pl

Doświadczenie Miłości Ojca, Warszawa 14-15 czerwca 2019

Spotkanie ma na celu zaproszenie każdego z uczestników do głębszego doświadczenia bezwarunkowej miłości Ojca, dostępnej dla nas przez Jezusa Chrystusa w Duchu Świętym.

Podczas seminarium przedstawimy podstawowe biblijne prawdy związane ze znaczeniem osobistej, doświadczalnej relacji każdego wierzącego z Bogiem jako swoim Ojcem i jej roli w przejściu od sierocego stylu życia do życia w tożsamości synów i córek Boga.

Seminarium jest również okazją przybliżenia się w intymnej relacji do Ojca poprzez posługę modlitewną i czas osobistej refleksji.

Czas trwania: 14 czerwca godz. 18.00 – 15 czerwca godz. 20.00

Miejsce: Dom Sztuki, ul. Wiolinowa 14, przy samym metrze Ursynów

Koszt: 70 zł

Konto Misji: 64 1140 2004 0000 3802 7714 0914

Ilość miejsc ograniczona. 

Bardzo prosimy o zgłaszanie się na adres biuro@mosb.pl lub skorzystanie z formularza kontaktowego tutaj oraz potwierdzenie uczestnictwa poprzez uiszczenie opłaty konferencyjnej do końca maja. 

Zapraszamy!

Kilka informacji praktycznych

Weekend zapowiada się gorący, przypominamy więc o zaopatrzeniu się w butelki z wodą. My ze swojej stronie zadbamy o to, żeby w czasie przerw dostępna była kawa i herbata.

Poniżej przedstawiamy też kilka propozycji gdzie można się udać w czasie przerwy obiadowej w sobotę. Okolica obfituje w lokale gastronomiczne oferujące najróżniejsze kuchnie i zakresy cenowe. Możecie sobie pooglądać przed przyjazdem w internecie, która z restauracji przyciągnie wasz wzrok. W okolicy jest wiele miejsc, gdzie można zjeść. Jesteśmy niemal pewni, że niektóre opcje nam umknęły, więc może idąc do wybranego miejsca, traficie na coś jeszcze ciekawszego!

Gospoda pod Młynem, Wiolinowa 14 (po drugiej stronie budynku Domu Sztuki)
Rosso (restauracja włoska), Puszczyka 9
Green & Tasty, Authentic Asian Cuisine, Surowieckiego 10
Sajgon Smaki Azji, Symfonii 1A
Kill Bill resto bar, KEN 95
Barek Aga, Pasaż Ursynowski 22
Tulsi, restauracja indyjska KEN 93
Bałkański Kocioł, KEN 88
Pizza Hut, KEN 85
Vege Love, KEN 85 (restauracja wegetariańska)
Kafelek, KEN 83
KFC, Leclerc, Ciszewskiego 15
Silver Dragon (kuchnia azjatycka), Leclerc, Ciszewskiego 15
Il Padre (kuchnia włoska), Leclerc, Ciszewskiego 15