664 982 770

biuro@mosb.pl

Roczna Szkoła Synostwa 2020/2021 w Poznaniu – rejestracja zamknięta

Rejestracja na to wydarzenie została zakończona. Zapraszamy do śledzenia strony – informacje o następnej edycji szkoły będą podane pod koniec roku szkolnego. Zapraszamy również na Mini Szkoły na naszym kanale You Tube w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca.  

„Bo stworzenie z tęsknotą oczekuje objawienia się synów Boga” Rz 8:19

Jeśli chciałbyś razem z nami wyruszyć w podróż wzrastania w tożsamości synów Boga, zapraszamy Cię do uczestnictwa w organizowanej i prowadzonej przez Misję Ojcowskiego Serca Boga Rocznej Szkole Synostwa w Poznaniu. Zjazdy Szkoły będą odbywać się od września 2020 do czerwca 2021, raz w miesiącu w sobotę – łącznie 10 zjazdów.

W przypadku, gdyby ze względu na oficjalne restrykcje nie można się było spotkać się na żywo, zjazd odbędzie w tej samej dacie w formie wykładów online z live chatem, a w tygodniu po zjeździe dla chętnych będzie możliwość grupki dzielenia i modlitwy przez Skype.  Liczymy jednak na to, że będziemy mogli spotykać się bez przeszkód w Poznaniu!

Tematyka Rocznej Szkoły Synostwa to tak naprawdę jedno przesłanie podzielone na części, gdzie jedna część buduje na następnej, dlatego z założenia zachęcamy do tego, aby podjąć decyzję do uczestnictwa w całym kursie, a nie tylko wybranych tematach. 

W Szkole może uczestniczyć każdy chętny, jednak udział wybiórczo w pojedynczych zjazdach lub tylko w drugim semestrze jest możliwy wyłącznie dla osób, które już uczestniczyły w Rocznej Szkole, w weekendach Misji Ojcowskiego Serca Boga lub innych spotkaniach o podobnej tematyce. Będziemy tego typu zgłoszenia omawiać indywidualnie.

Miejsce spotkań: Ul. Jackowskiego 22, Poznań
(Będziemy gościć w sali kościoła KBwCh Poznań Centrum)

Spotkania obejmują wykłady, zajęcia warsztatowe i usługę modlitewną. Wszyscy uczestnicy otrzymują link do niepublicznej playlisty, dzięki której mogą bez ograniczeń wracać do wcześniejszych spotkań i wykładów. Naszym marzeniem jest też, aby stworzyć warunki do tego, byśmy mogli być w kontakcie ze sobą nawzajem między zjazdami, po to by wspierać się i dzielić naszymi świadectwami i doświadczeniami, poprzez grupki mailowe, WhatsAppowe i/lub Skype’owe. 

Wszystkie zjazdy odbywają się w godzinach 10.00-20.00

Pierwszy zjazd odbędzie się 12 września 2020. Pozostałe daty pierwszego semestru ustalimy z gospodarzami sali na początku roku szkolnego. 

Tematy zjazdów:

Semestr I

  • 1/ 12.09 / Znaczenie serca; Jezus drogą do Ojca
  • 2/ 10.10 / Serce sieroty a serce syna
  • 3/ 7.11 / Prawdziwy obraz Ojca
  • 4/ 5.12 / Przebaczenie z serca; Odzyskanie serca syna
  • 5/ 9.01 / Matczyny aspekt Ojcowskiej miłości Boga; Prostota dziecka

Semestr II

  • 6/ 6.02 / Drzewo poznania dobrego i złego a Drzewo Życia
  • 7/ 6.03 / Biblijne spojrzenie na miłość Ojca 
  • 8/ 10.04 / Odpoczynek w Bogu; Moc w słabości 
  • 9/ 15.05 / Naśladowanie Jezusa jako syna; Proces wzrostu 
  • 10/ 5.06 / Intymność z Ojcem; Niepodzielone serce

Koszt szkoły można uregulować jednorazowo za cały rok, semestralnie, albo można opłacać poszczególne zjazdy. Prosimy o rejestrację i uregulowanie należności przelewem najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem modułu Szkoły, za który chcielibyście zapłacić (roku szkolnego, semestru, zjazdu).

Koszt: 600 zł za całą Szkołę / 325 zł za jeden semestr / 70 zł za pojedynczy zjazd

Konto Misji Ojcowskiego Serca Boga
64 1140 2004 0000 3802 7714 0914
„RSS Poznań Imię i Nazwisko”

Rejestracja na to wydarzenie została zakończona. Zapraszamy do śledzenia strony – informacje o następnej edycji szkoły będą podane pod koniec roku szkolnego. Zapraszamy również na Mini Szkoły na naszym kanale You Tube w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca.