664 982 770

biuro@mosb.pl

Roczna Szkoła Synostwa 2020/2021 w Warszawie – rejestracja zamknięta

Rejestracja na to wydarzenie została zakończona. Zapraszamy do śledzenia strony – informacje o następnej edycji szkoły będą podane pod koniec roku szkolnego. Zapraszamy również na Mini Szkoły na naszym kanale You Tube w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca.  

„Bo stworzenie z tęsknotą oczekuje objawienia się synów Boga” Rz 8:19

Jeśli chciałbyś razem z nami wyruszyć w podróż wzrastania w tożsamości synów Boga, zapraszamy Cię do uczestnictwa w Rocznej Szkole Synostwa MOSB w Warszawie. Zjazdy Szkoły będą odbywać się od września 2020 do czerwca 2021, raz w miesiącu w sobotę – łącznie 10 zjazdów.

W przypadku, gdyby ze względu na oficjalne restrykcje nie można się było spotkać się na żywo, zjazd odbędzie w tej samej dacie w formie wykładów online z live chatem, a w tygodniu po zjeździe dla chętnych będzie możliwość grupki dzielenia i modlitwy przez Skype.  Liczymy jednak na to, że będziemy mogli spotykać się bez przeszkód na ul. Bacha!

Tematyka Rocznej Szkoły Synostwa to tak naprawdę jedno przesłanie podzielone na części, gdzie jedna część buduje na następnej, dlatego z założenia zachęcamy do tego, aby podjąć decyzję do uczestnictwa w całym kursie, a nie tylko wybranych tematach. 

W Szkole może uczestniczyć każdy chętny, jednak udział wybiórczo pojedynczych zjazdach lub tylko w drugim semestrze jest możliwy wyłącznie dla osób, które już uczestniczyły w Rocznej Szkole, w weekendach Misji Ojcowskiego Serca Boga lub innych spotkaniach o podobnej tematyce. Będziemy tego typu zgłoszenia omawiać indywidualnie.

Miejsce spotkań: Ul. Jana Sebastian Bacha 2/16
W pobliżu stacji Metro Służew
(Sala spotkań Wspólnoty Namiot Dawida)

Spotkania obejmują wykłady, zajęcia warsztatowe i usługę modlitewną. Wszyscy uczestnicy otrzymują link do niepublicznej playlisty, dzięki której mogą bez ograniczeń wracać do wcześniejszych spotkań i wykładów. Naszym marzeniem jest też, aby stworzyć warunki do tego, byśmy mogli być w kontakcie ze sobą nawzajem między zjazdami, po to by wspierać się i dzielić naszymi świadectwami i doświadczeniami, poprzez grupki mailowe, WhatsAppowe i/lub Skype’owe. 

Wszystkie zjazdy odbywają się w godzinach 10.00-20.00

Pierwszy zjazd odbędzie się 19 września 2020

Tematy zjazdów:

Semestr I

  • 1/ 19.09 / Znaczenie serca; Jezus drogą do Ojca
  • 2/ 17.10 / Serce sieroty a serce syna
  • 3/ 14.11 / Prawdziwy obraz Ojca
  • 4/ 12.12 / Przebaczenie z serca; Odzyskanie serca syna
  • 5/ 16.01 / Matczyny aspekt Ojcowskiej miłości Boga; Prostota dziecka

Semestr II

  • 6/ 13.02 / Drzewo poznania dobrego i złego a Drzewo Życia
  • 7/ 13.03 / Biblijne spojrzenie na miłość Ojca 
  • 8/ 17.04 / Odpoczynek w Bogu; Moc w słabości 
  • 9/ 22.05 / Naśladowanie Jezusa jako syna; Proces wzrostu 
  • 10/ 12.06 / Intymność z Ojcem; Niepodzielone serce

Koszt szkoły można uregulować jednorazowo za cały rok, semestralnie, albo można opłacać poszczególne zjazdy. Prosimy o rejestrację i uregulowanie należności przelewem najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem modułu Szkoły, za który chcielibyście zapłacić (roku szkolnego, semestru, zjazdu).

Koszt: 600 zł za całą Szkołę / 325 zł za jeden semestr / 70 zł za pojedynczy zjazd

Konto Misji Ojcowskiego Serca Boga
64 1140 2004 0000 3802 7714 0914
„RSS Warszawa Imię i Nazwisko”

Rejestracja na to wydarzenie została zakończona. Zapraszamy do śledzenia strony – informacje o następnej edycji szkoły będą podane pod koniec roku szkolnego. Zapraszamy również na Mini Szkoły na naszym kanale You Tube w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca.