Kim jesteśmy?

„I skłoni serce ojców ku synom, a serce synów ku ich ojcom” Malachiasza 3:24
 
Misja powstała w drugiej połowie 2017 roku jako owoc naszych osobistych przeżyć oraz wspólnej podróży do serca Ojca. Nie pamiętamy już, w którym momencie zaczęliśmy nazywać Boga Tatą, ale pewnym jest, że od kiedy pozwalamy, żeby nasze myślenie i postrzeganie Boga w tym temacie było przemieniane, nasze życie nabrało zupełnie innej jakości i znaczenia.                
 
Odkrywamy na nowo powód dla którego Jezus przyszedł na Ziemię – aby stać się dla nas drogą do Ojca. Potrzebujemy przez Jezusa doświadczyć miłości Ojca na poziomie serca, aby w praktycznych wyzwaniach naszej codzienności nie zmagać się już dłużej z sierocym sercem, ale cieszyć się życiem w tożsamości synów.
 
Biblia mówi, że całe stworzenie czeka z utęsknieniem na objawienie się synów Bożych (Rz 8:19). Każdy człowiek tęskni za tym, żeby znaleźć dom dla swojego serca w ramionach odwiecznego, doskonałego Ojca. Nasz Ojciec zaś tęskni za swoimi utraconymi dziećmi. Ta tęsknota i ta miłość objawiona jest w dziele krzyża. To pełna miłości relacja z Ojcem, doświadczana na poziomie serca, a nie nasze samotne zmagania, uwalnia nas spod mocy lęku i z sideł grzechu. Wierzymy, że wzrastając w tożsamości synów nie tylko doświadczamy osobistej przemiany, ale zaczynamy prowadzić wielu synów do domu Ojca. 
 
Pragniemy widzieć coraz więcej ludzi, którzy przez Jezusa Chrystusa, dzięki objawieniu Ducha Świętego wchodzą w głęboką relację z Bogiem Ojcem i rozpoczynają praktyczny proces porzucania sierocego stylu życia dla doświadczenia chwalebnej wolności Bożych synów.
 
Nasi wykładowcy
 
Ryszard i Magda Sadowscy od lat usługują kościołowi w Polsce, jako obdarowani proroczo duszpasterze i nauczyciele.
 
Ryszard jest absolwentem Szkoły Biblijnej Charis Bible College Polska. Magda ukończyła Instytut Poradnictwa Chrześcijańskiego i jest wyszkolonym instruktorem organizacji Streams Ministries, z którą współpracowała za życia Johna Paula Jacksona. Oboje są członkami teamów usługujących na corocznych wydarzeniach, takich jak Szkoła Serca Ojca prowadzona przez Fatherheart Ministries, czy wakacyjny obóz Wiatrołap.
 
W ramach Misji Ojcowskiego Serca Boga prowadzą pracę duszpasterską, warsztaty, seminaria oraz szkoły o tematyce wzrastania w tożsamości Bożych synów.
 
Zapraszamy również do zapoznania się z naszym świadectwem jako małżeństwa TUTAJ 🙂
Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram