Kurs na Serce #3

Kurs na Serce #3: Intymność z Ojcem

Opis:
Kurs „Intymność z Ojcem” jest okazją do tego, aby wrócić do samego źródła naszego życia chrześcijańskiego – do osobistej, intymnej relacji z Bogiem jako naszym prawdziwym Ojcem. Będziemy uczyli zbliżać się do Niego sercem i odkrywać, co jest dla Niego najcenniejsze.

Przebywanie w Jego obecności jest właśnie tym miejscem, w którym budowana jest nasza tożsamość i poczucie celu, a dopiero z tych dwóch wartości w naturalny sposób wypływa to, co robimy, jakie podejmujemy decyzje i jak żyjemy.

Jeśli pragniesz, aby to relacja z Nim kształtowała Twoją codzienność i całe Twoje życie – zapraszamy, abyś razem z nami przybliżał się do Niego i podziwiał Jego piękno.

Tematy:
Intymność z Bogiem
Niesieni w ramionach Ojca
Poczucie przynależności
Odnalezienie domu w Bogu
Pocieszająca miłość Ojca
Przemieniająca moc miłości
Odpocznienie serca
Sztuka kapitulacji
Czyste serce
Zaspokojenie w Bogu

Kurs na Serce #3 odbył się w pierwszym półroczu 2022, istnieje jednak możliwość wykupienia pełnego kompletu materiałów (playlista z 10 godzinami wykładów oraz materiały PDF to każdego wykładu) w cenia 300 zł.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kursu, prosimy o kontakt na biuro@mosb.pl

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram