Mini Szkoła: Usynowione serce - usynowione życie.

Zgodnie z tym, co czytamy w J 1:12 każdy, kto przyjmie Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela staje się dzieckiem Bożym. Jest to duchowy fakt, który możemy przyjąć przez wiarę. Czy możemy jednak to samo powiedzieć o usynowieniu? Czy bycie synem lub córką Boga to po prostu inny sposób, aby powiedzieć, że jesteśmy Jego dziećmi?

Biblia odróżnia te dwa pojęcia. Podczas kiedy dziećmi stajemy się w jednej chwili w momencie przyjęcia zbawienia, o tyle w usynowieniu wzrastamy w miarę jak rozwijamy relację z Ojcem - taką jaką miał Jezus - i skutkiem tego nasze serce zaczyna się coraz bardziej upodabniać do serca pierwszego Syna - Jezusa. A serce determinuje to, w jaki sposób żyjemy (por. Prz 4:23)

Czym praktycznie charakteryzuje się usynowione życie i w jaki sposób możemy współpracować w procesie usynowienia naszego serca? Na pytania będziemy szukać odpowiedzi razem z Magdą Sadowską podczas tego spotkania Mini Szkoły Synostwa. Zapraszamy do odsłuchiwania.

You Tube: Usynowione serce. Usynowione życie. 

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz w zakładce kontakt.

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram