Mini Szkoła: Chodzenie w Bożym pokoju

W Biblii czytamy o pokoju, który przekracza wszelkie zrozumienie, niedostępnym poza relacją z Bogiem przez Jezusa. Z drugiej strony, psalmista pisze o tym, że on sam wprowadził ład i spokój do swej duszy.

Czy pokój jest więc darem, który przychodzi od Boga w sposób nadprzyrodzony, czy też czymś, czego możemy się nauczyć i wypracować? Ile może nas taki luksus kosztować? Czego od nas wymaga? Czy jest wart swojej ceny?

Wszyscy mówimy o tym ile dalibyśmy za to, aby doświadczyć pokoju w sercu… Rzadko jednak zastanawiamy się nad tym, co jesteśmy naprawdę gotowi zrobić, aby ten pokój znaleźć.

O tym i podobnych pytaniach podzieli się w tym przekazie Magda Sadowska. Zapraszamy do słuchania na nasz kanał You Tube.

Kliknij, aby zacząć oglądać.

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.

Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.

https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt
Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram