Mini Szkoła: Czyste Serce

W Ewangelii Mateusza 5:8 czytamy o tym, że to osoby, które mają czyste serce mogą oglądać Boga. Jeśli pragniemy w naszym wewnętrznym człowieku nie tylko wiedzieć o Bogu, ale doświadczać spotkania z Nim, duch do Ducha, dzięki ofierze Jezusa, która otworzyła nam drogę do Niego, ważne jest, abyśmy zatrzymali się, aby wejrzeć w to, co się dzieje w naszych sercach.
*
We wspóczesnym świecie nastawionym na wyniki, liczby i listy celów, tak często również w duchowym życiu koncentrujemy się na tym, żeby robić właściwe rzeczy, bez względu na nasze motywacje, niż na oczyszczeniu serca, aby rodziło inne zachowania i reakcje. A to jest właśnie istotą misji Jezusa – aby umożliwić nam przemianę serca, tak aby wydawało owoc zmienionego życia. W refleksji na temat czystego serca poprowadzi nas podczas tego wykładu Rysiek Sadowski.
*
You Tube – Czyste Serce
*
Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.
*
Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.
*
Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram