Mini Szkoła: Dlaczego potrzebujemy Ojca?

Wszyscy wierzący wiedzą, że ich duch nie jest w stanie żyć bez żywej relacji z Jezusem. Niektórzy są również przekonani o wartości osobistej zażyłości z Duchem Świętym. Dla wielu z nas jednak osoba Boga Ojca pozostaje postacią ukrytą i odległą. Posiadamy poprawną teologiczną wiedzę na Jego temat, ale czy poznaliśmy Go osobiście? Czy to w ogóle jest możliwe? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla naszego życia duchowego, skoro mamy już zbawienie w Jezusie?

W tym spotkaniu Mini Szkoły Synostwa Magda Sadowska podzieli się refleksją na podstawie Słowa Bożego w tym właśnie temacie. Zapraszamy na nasz kanał You Tube

https://youtu.be/oIGOxJJfHP0

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.

Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram