Mini Szkoła: Dojrzałość Syna #1 / 6 kwietnia

Coraz częściej mówimy o stawaniu w pełni naszego synostwa w Bogu. O czym myślisz słysząc takie pojęcie? O przyjmowaniu całego dziedzictwa, które Jezus nabył dla nas na krzyżu? Może kojarzy Ci się to z niezwykłymi manifestacjami Bożej mocy? Oczywiście to wszystko jest częścią naszej godności jako synów Boga poprzez Chrystusa. 

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy chcielibyśmy jednak przyjrzeć się innemu aspektowi synostwa - a mianowicie temu, co to znaczy stawać się w naszym wewnętrznym człowieku coraz bardziej podobni do Jezusa. Jak możemy upodabniać się do Jezusa na poziomie serca - mieć to samo nastawienie, takie same motywacje, tę samą łagodność i jednocześnie niezłomność? Taką samą miłość? Jak możemy naśladować Go nie tylko w tym co robił, ale również w tym, co Go pobudzało do takiego a nie innego działania?

Zapraszamy do wspólnych poszukiwań odpowiedzi na te pytania. Pierwszą część tej mini serii poprowadzi Ryszard Sadowski w czwartek 6 kwietnia o godzinie 19.00 na kanale You Tube Misji Ojcowskiego Serca Boga. Do zobaczenia!

You Tube: Dojrzałość Syna #1

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się od września do czerwca, w każdy pierwszy czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz tu https://mosb.pl/kontakt/

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram