Mini Szkoła: Dom jest tam, gdzie jest Ojciec

Współczesne chrześcijaństwo koncentruje się nieraz na tych aspektach Ewangelii, które mówią o mocy, o zwycięstwie, o spektakularnych zdarzeniach i widocznych zmianach. I faktycznie, są to cechy, które towarzyszą nam w życiu z Chrystusem.

*

Bywa jednak, że kiedy w tym upatrujemy sensu naszego chrześcijaństwa i wypełnienia naszego przeznaczenia, nasze głodne serce zaczyna szukać tych zjawisk bardziej niż intymności z Ojcem, która jedynie jest gwarancją czystości naszych serc.

*

Dlaczego tak bardzo chcemy być dorośli, niezależni, mocni? Z jakiego powodu wybieramy życie bez domu, bez Ojca, w pogoni za taką czy inną formą wielkości?

*

Wierzymy, że nasz Ojciec, do którego mamy dostęp przez Jezusa Chrystusa, pragnie w tych czasach zapraszać nas do powrotu do domu w Nim – i zdobywania Królestwa z miejsca autentycznego doświadczenia usynowienia.

*

O naszej potrzebie odnalezienia Domu w Bogu Ojcu będzie dzielił się Rysiek Sadowski. Zapraszamy do oglądania.

*
Dom jest tam, gdzie jest Ojciec

*
Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.
*
Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.
*
Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram