Mini Szkoła: Jeden Bóg – Ojciec wszystkich

W Liście do Efezjan 4:6 czytamy o tym, że jest jeden Bóg – Ojciec wszystkich. Co to właściwie znaczy? Jak przejawia się Jego ojcostwo wobec nas? Czy to znaczy, że wszyscy ludzie są Jego dziećmi? Czy bycie Jego dzieckiem i bycie Jego synem albo córką to terminy równoznaczne? Jakie to ma znaczenie dla mojego życia?

W tym wykładzie, Magda Sadowska podzieli się kilkoma fragmentami Słowa Bożego, które – mamy nadzieję – rzucą nieco światła na te pytania. Wierzymy, że będzie to spotkanie, które sporo objaśni, jak i przyniesie wiele inspiracji, kiedy zastanawiamy się nad relacją jaką każdy człowiek może mieć z Bogiem, który jest Ojcem wszystkich. Zapraszamy do oglądania. 🙂

Jeden Bóg – Ojciec wszystkich


Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.

Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram