Mini Szkoła Synostwa / Moc w słabości

Żyjemy w czasach, które każdemu z nas stawiają coraz więcej wyzwań. Oczekiwania ludzi, troski codzienności, dramatyczne wiadomości ze świata, które coraz częściej mają bezpośredni wpływ na nasze własne okoliczności i warunki życia. Wielu z nas doświadcza tego, że już ledwo starcza nam sił, aby sobie radzić z tym, czemu stawiamy czoła. Potrzebujemy sił, aby żyć pięknie - jak Jezus - w takim świecie, jaki nas dziś otacza.  

Skąd jednak czerpać te siły? Wszędzie dookoła słyszymy, że powinniśmy sami znaleźć je w sobie. Biblia jednak przekonuje o czymś całkiem odwrotnym - że dopóki nie przyjmiemy całym sercu faktu, że jesteśmy słabi, dopóki nie odpoczniemy w świadomości, że jest ktoś kto jest mocny i mądry, i kocha nas bezgranicznie - nie znajdziemy prawdziwej mocy.

Moc płynąca ze słabości - to nie tylko poetycznie brzmiące przesłanie, ale praktyczna wskazówka ze strony Boga, który nas stworzył i do którego należy ostatnie słowo w historii świata. Jak zastosować tą praktyczną wskazówkę? Dlaczego jest to aż tak istotne? Z czego wynika moc ujawniąca się w naszej słabości? Na te i podobne pytania będzie szukał odpowiedzi Ryszard Sadowski podczas najbliższego wykładu w czwartek 23 czerwca o godzinie 19.00 na kanał You Tube Misji Ojcowskiego Serca Boga! Zapraszamy!

You Tube: Moc w słabości 

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz tu https://mosb.pl/kontakt/

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram