Mini Szkoła: Pocieszająca miłość Ojca

Bóg jest miłością. Jest definicją tego, czym jest miłość, a wszystko co możemy powiedzieć o Bogu, o Jego wszechmocy, potędze, świętości i pięknie możemy też powiedzieć o Jego miłości. Co więcej, On mówi, że ze wszystkich atrybutów Jego charakteru Jego miłość jest największa.

To samo możemy powiedzieć o każdym aspekcie Jego miłości. Co to oznacza w przypadku Jego miłości pocieszającej? Co o Bożym pocieszeniu mówi Biblia? Czym różni się ono od ludzkiej pociechy, nawet tej najpiękniejszej? Co wnosi ono do naszego życia i procesu upodabniania się do Jezusa?

Podczas tego spotkania możecie razem Magdą Sadowską pochylić się nad tymi pytaniami – i otworzyć serce na przesłanie o naszym Bogu – Ojcu wszelkiego pocieszenia. Zapraszamy do oglądania – i do otworzenia serca na Boże pocieszenie 🙂

https://youtu.be/hFi9Oht6sPU

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.

Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej. https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram