Mini Szkoła: Podróż wewnętrzna a podróż zewnętrzna.

Wszyscy jesteśmy w naszym życiu w podróży, w zmianie. Pragniemy rozwoju, pragniemy postępu, pragniemy poprawy naszej sytuacji na lepsze. Zakładamy cele do osiągnięcia i wokół dążenia do nich skupia się często całe nasze życie.

Czy zauważyliście jednak, że odbywamy równolegle dwie podróże – zewnętrzną podróż dotyczącą naszego wykształcenia, kariery, statusu relacyjnego, miejsca zamieszkania i wewnętrzną podróż – autentycznej więzi z Bogiem i ludźmi, charakteru, pokoju, uzdrowienia serca.

Co składa się na każdą z tych podróży? Jaki mają one na siebie wzajemnie wpływ? Której warto poświęcić najwięcej uwagi? Która zwykle pochłania najwięcej naszej uwagi i dlaczego? W tej Mini Szkole Synostwa Rysiek Sadowski dzieli się z nami inspiracją dotyczącą tych tematów.

Przejdź do filmu na You Tube

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.

Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram