Mini Szkoła: Serce dziecka

W Ewangelii wg. Marka 10:15 czytamy: „Zaprawdę powiadam wam, ktokolwiek by nie przyjął Królestwa Bożego jak dziecię, nie wejdzie do niego.” Według niektórych tłumaczeń można tu nawet powiedzieć: „napewno do niego nie wejdzie”.

Jezus w tym wersecie mówi, że od dziecięcości naszego serca zależy nasza wieczność! Dlaczego cecha serca, jaką jest dziecięcość jest tak ważna dla Boga? Jak rozumieć tę dziecięcość?

Podczas tego spotkania, Rysiek Sadowski będzie dzielił się na temat tego, czym jest dziecięcość serca i dlaczego jest w oczach Bożych cechą tak istotną, że aż decyduje o naszym dostępie do Bożego królestwa. Zapraszamy do oglądania.

You Tube: Serce dziecka


Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.

Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram