Mini Szkoła: Serce kochającego Ojca

Jak każdy rodzic, Bóg, nasz Ojciec pragnie, aby nasze serca były podobne do Jego serca. On marzy o tym, abyśmy nie tyle wypełniali Jego polecenia z lęku czy pragnienia, aby na coś zasłużyć, ale abyśmy po prostu się w Niego wdali, jak dzieci ukochane (Ef 5:1), przejęli nie tyle Jego nawyki, co Jego pobudki i pasje.

Żadne słowa nie wyczerpią opisu Bożego serca, jakie są jednak niektóre kluczowe określenia, które oddają to jakie ono jest? Które cechy naszego własnego serca mogą wskazywać na to, że już coś od Niego przejęliśmy – a jakie są sygnałem, że potrzebujemy przybliżyć się do Niego, aby doświadczyć przemiany?

W tym rozważaniu Rysiek Sadowski podzieli się kilkoma fragmentami Biblii, które mogą nam pomóc w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania. Modlimy się o to, by zachęciły nas też do przyjścia z odwagą przed Boży tron, aby doświadczać niezbędnej pomocy w przemianie głębi naszego serca.

https://youtu.be/RnAZYXfxmx0

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.

Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram