Mini Szkoła: Sprawiedliwość większa niż faryzeuszy

Jezus mówi w sposób absolutnie jednoznaczny, że nasza sprawiedliwość ma być większa niż faryzeuszy. Kiedyś czytając ten werset, miałam – w szczerości serca – poczucie, że nakłada on na mnie ogromny ciężar, że będę musiała się jeszcze bardziej starać – i że prawdopodobnie i tak nie podołam temu wyzwaniu.
*
Jak to się jednak ma do stwierdzenia Jezusa, że Jego przykazania nie są ciężkie, że Jego brzemię jest lekkie a jarzmo słodkie? Co Jezus miał na myśli, kiedy mówił, że nasza sprawiedliwość ma być większa niż ludzi, którzy w Jego czasach najbardziej miłowali Boże prawo? I że jeśli to zrobimy, będzie nam lżej za Nim iść?
*
Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać razem z Magdą Sadowską w oparciu o rozdziały 5-7 Ewangelii Mateusza. Zapraszamy serdecznie do odsłuchiwania 🙂
*
You Tube: Sprawiedliwość większa niż faryzeuszy
*
Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.
*
Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.
*
Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram