Mini Szkoła Synostwa: Boża obecność w Domu Ojca / 1 czerwca

Wielu z nas doświadczyło kiedyś choćby dotknięcia Bożej obecności. Bez względu na to, czy było to potężne przeżycie czy lekki powiew - to wystarczy, aby nasze serce wiedziało, że Jego obecność to dla nas pełnia życia. Za niczym innym nie tęsknimy tak bardzo jak za Nim!

Często jednak Boża obecność kojarzy nam się jedynie z niecodziennymi, spektakularnymi zdarzeniami, pomiędzy którymi wypatrujemy kolejnej okazji do spotkania z Bogiem. Choć takie sytuacje mogą mieć ogromne znaczenie w historii naszej relacji z Bogiem - być może równie ważną rolę odgrywa Boża obecność, której doświadczamy, kiedy nasze serce powraca do domu w Nim, tak po prostu, w naszej codzienności. Co się dzieje, kiedy decydujemy się przestać upatrywać naszego bezpieczeństwa i zaspokojenia w innych rzeczach - a całym sercem lgniemy w zaufaniu do Ojca?

Zapraszamy do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te pytanie razem w Ryszardem Sadowskim, w czwartek 1 czerwca o godzinie 19.00 na kanale You Tube Misji Ojcowskiego Serca Boga. Do zobaczenia!

Boża obecność w domu Ojca - YT

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się od września do czerwca, w każdy pierwszy czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz tu https://mosb.pl/kontakt/

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram