Mini Szkoła Synostwa: Nieustająca Boża miłość / 22 września

Na początek nowego sezonu warto odnowić fundament. Fundamentem tym jest nieustająca, niezmienna miłość Boga. Kiedy czytamy o dziele zbawienia - przypominamy sobie o tym, że Bóg kocha nas desperacką miłością - taką jaką rodzic pała do dziecka, które od niego odeszło, zwiedzione kłamliwymi obietnicami świata.  Z tej miłości oddał wszystko co miał, aby nas odzyskać. Nie zaczął nas kochać wtedy, kiedy do Niego przyszliśmy, ale przyszliśmy do Niego dlatego, że Jego miłość uczyniła to możliwym i od chwili naszego urodzenia wołała do nas - nawet wtedy kiedy tego nie byliśmy świadomi. 

*

Wielu z nas doświadczyło tego, że Boża miłość przyciągnęła nas do miejsca, w którym zaufaliśmy, że On jest naszym zbawieniem. Jaką jednak rolę odgrywa Boża miłość w życiu osób już wierzących? Czy wykonała już swoją pracę, a teraz czas na naszą pracę? W jaki sposób mamy współpracować z Jego miłością podczas duchowego wzrostu? Do jakiego stopnia potrzebujemy Jego miłości, aby wydawać owoc dla Królestwa? Co to znaczy trwać w Jego miłości?

*

Na te i podobne pytania będzie szukał w Słowie Bożym odpowiedzi Ryszard Sadowski, podczas najbliższego wykładu w czwartek 22 września o godzinie 19.00 na kanale You Tube Misji Ojcowskiego Serca Boga! Zapraszamy!

*

You Tube: Nieustająca Boża miłość

*

Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz tu https://mosb.pl/kontakt/

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram