Mini Szkoła Synostwa: Ojciec / 7 grudnia

Jezus przyszedł na ziemię po to, żeby pojednać nas z Ojcem, którego miłość nie powstrzymała się przed niczym, aby tylko odzyskać Ciebie i mnie jako swoje dzieci. Dlaczego więc nawet Ci z nas, którzy są blisko Jezusa mają tak wiele niepewności, jeśli chodzi o nawiązanie relacji z Bogiem jako Ojcem?

Czy wizja Ojca przedstawiana w kościele budzi nasz sceptycyzm, kojarząc się bardziej z cukierkową wizją Świętego Mikołaja, który rozpieszcza swoje pociechy? Czy może negatywne skojarzenia z Ojcem, wyniesione z naszego własnego życia, napełniają nas nieufnością wobec Jego osoby? Jaki naprawdę jest Bóg Ojciec? Czy relacja z Nim coś wniesie do naszego życia? Czy dla Niego ma to jakiekolwiek znaczenie, czy przychodzimy do Niego jako Ojca, kiedy już mamy relację z Jezusem?

Zapraszamy do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te pytania razem z Ryszardem Sadowskim, w czwartek 7 grudnia o godzinie 19.00 na kanale You Tube Misji Ojcowskiego Serca Boga. Do zobaczenia!

You Tube: Ojciec

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się od września do czerwca, w każdy pierwszy czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz tu https://mosb.pl/kontakt/

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram