Mini Szkoła: Tajemnica dziecięcości

Czytamy w Ewangelii o tym, że jeśli się nie nawrócimy w taki sposób, że staniemy się jak dzieci, to nie mamy szans, aby być częścią Królestwa Bożego. (Mk 10:15) Z drugiej strony Paweł w swoich listach poucza nas stanowczo, że nie powinniśmy już być jak dzieci! (Ef 4:14)
*
Jaka jest tajemnica tych wypowiedzi? Jak można je ze sobą pogodzić? W jakim sensie mamy wystrzegać się bycia jak dzieci, a w jakim koniecznie stawać się jak one? Dlaczego jest to, według Jezusa, niezbędny warunek, aby wejść do Bożego Królestwa?
*
Podczas tego wykładu, razem z Magdą Sadowską będziemy starali się szukać odpowiedzi na te pytania. Zapraszamy do odsłuchiwania!
*
Mini Szkoła: Tajemnica dziecięcości
*
Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.
*
Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.
*
Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.
https://mosb.pl/strona-glowna/kontakt

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram