Mini Szkoła: Umiłowany, Umiłowana w Bożych oczach / 24 marca

Wszyscy słyszeliśmy o tym, że Bóg nas kocha. Tak często jednak słowa o tym stają się dla nas sloganem, albo synonimem słodkiej pociechy, na którą nie możemy za bardzo pozwolić sobie w trudnych czasach, wymagających działania i samopoświęcenia. 
 
Biblijny obraz miłości jest jednak taki, że wszelkie działanie i samopoświęcenie, które nie wynika z miłości nie przynosi Bożego owocu. Miłości natomiast nie jesteśmy wyprodukować sami z siebie, a bezinteresowność rodzi się z doświadczenia tego, jak bardzo jesteśmy kochani. Jesteśmy zależni od Ojca i Jego miłości, po to, by móc żyć pięknym życiem, jak Jezus. 
 
Zapraszamy Was, aby razem z Ryszardem Sadowskim zgłębiać znaczenie Bożej miłości do każdego z nas osobiście. Spotkajmy się w czwartek 24 marca o 19.00 na kanale You Tube Misji Ojcowskiego Serca Boga. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu live jak i odsłuchiwania.
 
 
Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz tu https://mosb.pl/kontakt/
Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram