Mini Szkoła: Wziąć odpowiedzialność. Oddać ciężar

Zapraszamy na kolejną Mini Szkołę Synostwa w czwartek 27 sierpnia o godz. 19.00 na nasz kanał You Tube
https://www.youtube.com/watch?v=MmusUOJiPWA
Tym razem temat brzmi: Wziąć odpowiedzialność. Oddać ciężar.

W naszych nauczaniach często mówimy o tym, aby dać się nieść Bogu Ojcu, aby przerzucać na Niego ciężary i nie nosić odpowiedzialności, która do nas nie należy. Wierzymy, że takie przesłanie jest w samym sercu Słowa Bożego – i w samym centrum Bożego serca!

Jednocześnie jednak to samo Słowo Boże mówi o tym, że każdy z nas poniesie swój ciężar i zdecydowanie pokazuje, że mamy być odpowiedzialnymi ludźmi i dojrzałymi chrześcijanami.

Gdzie leży granica? Za co i w jaki sposób mamy brać odpowiedzialność? Jak pozostać jednocześnie całkowicie zależni i ufni jak dzieci wobec Ojca, który nosi nasze ciężary – i nas samych, aż do starości? Jak pogodzić te pozorne sprzeczności?

To właśnie będzie tematem naszego najbliższego spotkania. Jeszcze raz zapraszamy!

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram