Mini Szkoła: Zatrzymaj się

Od momentu, kiedy ludzkość zaczęła oddawać cześć Jedynemu Bogu, Ojcu naszego Pana, Jezusa Chrystusa, jedną z najważniejszych dyscyplin duchowych było zatrzymanie, oddzielenie, wypatrywanie, czekanie na Niego.

W naszych czasach ta dyscyplina duchowa jest najbardziej zapomniana, być może dlatego, że znajduje się w tak ogromnym kontraście do wspólczesnej kultury pędu i osiągnięć. O wiele łatwiej nam robić rzeczy dla Boga, niż w zależności od Niego poświęcać czas, aby przyjmować.

Jaka jest wartość dyscypliny wyciszenia i zatrzymania w Bożej obecności, czy warto do niej powrócić i jak to zrobić? Podczas tego spotkania możemy trochę bliżej przyjrzeć się tym pytaniom razem z Magdą Sadowską

Zatrzymaj się! – link na You Tube

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne.

Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku.

Dane do przelewu znajdziesz w linku poniżej.

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Realizacja basestyle.art
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram