Polecamy: James Jordan „Synostwo”

James Jordan „Synostwo”

Polecamy gorąco wydaną po polsku przez Wydawnictwo Dawida książkę autorstwa Jamesa Jordana „Synostwo: podróż do serca Ojca”.

James Jordan jest założycielem organizacji Fatherheart Ministries, która opracowała znane już w Polsce Szkoły Serca Ojca A i B. Mieszka razem z żona Denise w Nowej Zelandii i od lat jeździ po świecie niosąc przesłanie osobistej Ojcowskiej miłości Boga dla każdego z nas. Ta miłość zmieniła diametralnie jego własne życie. Będąc osobą niezwykle gorliwą dla Boga i aktywną w służbie, doświadczył on głębokiego wypalenia, a odnalezienie w Bogu Ojcu swojej tożsamości syna było tym, co postawiło go na nogi i zmieniło całkiem kierunek jego życia.

W swojej książce w niepowtarzalny sposób dzieli się on z nami tym samym objawieniem Bożego Słowa, które tak mocno dotknęło jego serca, po to, abyśmy i my mogli wyruszyć w podróż do pełni życia w samym centrum Bożego serca.

Już wkrótce ukaże się wznowienie tej niezwykle cennej książki w języku polskim.

Link  www.wydawnictwodawida.pl

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram