Śmierć i Zmartwychwstanie / 14 marca

Niedługo będziemy świętować Wielkanoc, wspominająć śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. O tych absolutnie przełomowych zdarzeniach myślimy zwykle w kontekście zbawienia i odkupienia, które mamy w Jezusie. Bardzo słusznie, bo bez zdarzeń Wielkiej Nocy nie mielibyśmy po dziś dzień dostępu do Boga, ze względu na nasze grzechy! Chwała niech będzie Bogu na wieki za to, czego dokonał dla nas Jezus!!!

Przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa otworzyła się przed nami jeszcze inna perspektywa - dostęp do Boga, który jest Życiem - już od teraz na całe wieki. Kiedy ożyliśmy w Chrystusie, także i my będziemy żyli na wieki!

Jak ta prawda wpływa na nasze myślenie o doczesnej śmierci? Jak postrzegamy perspektywę życia z Bogiem na wieki? Jaki to wszystko może mieć wpływ na sposób w jaki żyjemy już teraz? Czy warto w ogóle się nad tym zastanawiać?

Zapraszamy do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te pytania razem z Magdą Sadowską, w czwartek 14 marca o godzinie 19.00 na kanale You Tube Misji Ojcowskiego Serca Boga. Do zobaczenia!

You Tube: Śmierć i Zmartwychwstanie 

Mini Szkoły Synostwa na kanale You Tube – które odbywają się od września do czerwca, w każdy pierwszy czwartek miesiąca o 19.00 – są bezpłatne. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć działanie i rozwój Misji, możesz dokonać dobrowolnej darowizny, którą będzie można odliczyć od podatku. Dane do przelewu znajdziesz tu https://mosb.pl/kontakt/

Copyright © 2017-2021 mosb.pl | Projekt i Realizacja: Sadowski-Kursy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram